Gossip Girl XoXo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nori būti niekada nemiegančio miesto New Yorko gyventoju? Nepraleisk progos užsiregistruoti ir daryti viską, kad tik patektum į Gossip Girl paskalas. XoXo
 
rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Brooklyn'o gyventojai

Go down 
AutoriusPranešimas
Serena van der Woodsen
*~Queen S~*
Serena van der Woodsen

Pranešimų skaičius : 297
Mokymosi įstaiga/Darbovietė : Constance High School
Susikūrė : 2015-07-29

Brooklyn'o gyventojai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Brooklyn'o gyventojai   Brooklyn'o gyventojai EmptyPir. 07 09 2015, 14:32

Brooklyn'o gyventojai:

Dan Humphrey ~ jis yra poetas ir mokosi St. Jude’s berniukų mokykloje. Svajoja baigęs mokyklą įstoti į Yale universitetą ir tapti garsiu rašytoju. Kartą atsitiktinai pateko į vieną iš devintos klasės vakarėlių, nuo to laiko jis įsimylėjęs Sereną van der Woodsen, nes ji buvo vienintelė, kuri su juo kalbėjo. Dan yra protingasir sunkiai dirba, kad nieko neturintis vaikis gautų viską apie ką svajoja.

Jenny Humphrey ~ jos brolis Dan Hamphrey visada labai ja rūpinosi, bet ji puikiausiai gali ir pati savimi pasirūpinti. Viskas ko ji trokšta - populiarumas, todėl žūt būt nori patekti į Blair Waldorf draugų būrelį. Vieną dieną svajoja būti garsia dizainere. Kadangi nėra turtinga rūbus siuvasi pati, bet jie labai geri.

Georgina Sparks ~ ji grubi, nuvilianti, nes ji visada manipuliuoja kitų jausmais. Jos geriausia draugė Serena van der Woodsen, bet didžiausios priešės su Blair Waldorf, nes būtent ji veda Serena iš gero kelio. Niekas taip netrokšta valdžios ir jėgos kaip ji.

Ivy Dickens ~ jauna mergina, svajojanti būti aktore. Siekianti savo tikslų. Gali būti ir miela ir atšiauri ragana. Max Harding jos vaikinas.

Lola Rhodes ~ Carol Rhodes dukra. Ji priklauso van der Woodsen'ų šeimai, bet jos motina neleidžia jai prie jų prisiartinti. Taigi ji turėtų būti labai turtinga, bet dėl mamos užgaidų gyvena tik vidutiniškai.

Vanessa Abrams ~ melanholiško ir juodo humoro filmų mėgėja. Dievina senovinius filmus. Lanko Constance Billard merginų mokyklą, nes jai kaip gerai mokinei nereikia mokėti už mokslą. Ji gera Hamphrey draugė ypač Dan. Negali pakęsti ir nesutaria su populiariomis mokyklos merginomis.

Scott Rosson ~ Lily van der Woodsen ir Rufus Humphrey sūnus. Jis buvo jų pirmosios meilės vaisius. Rufus nežino, kad jis yra, o Lily jį paliko vaikų namuose. Šiai dienai jie nebuvo nė karto susitikę. Scott nežino, kad buvo įvaikintas.

Juliet Sharp ~ Columbia universiteto studentė. Nekenčia visų van der Woodsen šeimos narių, o ypač Serenos, nes ji galvoja, kad brolį Ben Donovan sėdėjo kalėjime dėl jos kaltės.

Rufus Humphrey ~ jis turi savo roko grupę "Lincoln Hawk". Turi savo meno galeriją, kurioje praleidžia daugiausiai laiko. Vaikai: Dan ir Jenny bei nežino, kad turi nesantuokinį vaiką Scott. Daro viską, kad vaiaki gautų geriausią išsilavinimą, todėl negaili pinigų turtuolių mokykloms. Labai sąžiningas vyras.

Ben Donovan ~ dirbo anglų kalbos mokytoju, kol nebuvo pasodintas į kalėjimą dėl neteisingų apkaltinimų. Mokykloje kurioje ankščiau mokė buvo ir Serena, ten ji buvo įsižiūrėjusi jį, bet jis neatsakė į jos jausmus. Turi sesę Juliet Sharp.

Dorota Kishlovsky ~ Blair Waldorf tarnaitė ir visiškai jai lojalus žmogus. Blair ji, galima sakyti, užaugino kaip savo vaiką. Nors ji tik tarnaitė, bet Waldorfų šeimoje ji kaip šeimos narys. Blair ji visada pataria ir paguodžia nelaimėje. Ji į Ameriką atvyko iš Lenkijos. Lenkijoje ji turi vyrą nuo kurio pabėgo, nes buvo žiaurus.

Carol Rhodes ~ vyresnioji Lily van der Woodsen sesuo. Būdama paauglė buvo labai maištinga, todėl anksti išėjo iš namų nenorėdama turėti nieko bendra su savo šeima ir norėdama tapti garsia aktore. Turi dukrą Lola, kurią saugo nuo van der Woodsen gyvenimo ritmo.

Rachel Carr ~ Constance merginų mokyklos mokytoja dar tik nesenai įsikūrusi Brooklyne.

Eva Coupeau ~ mergina atvykusi iš Prahos į Ameriką.

Max Harding ~ virtuvės šefas ir Ivy Dickens vaikinas. Planuoja atidaryti savo nuosavą restoraną.

Agnes Andrews ~ jauna, karizinga ir pašėlusi mergina. Dirba modeliu pas Eleanor Waldorf.

Alison Humphrey ~ buvusi Rufus Humphrey žmona. Turi du vaikus. Dan ir Jenny. Yra dilininkė, Rufus jos paveikslus pardavinėja savo meno galerijoje.

Vanya ~ dirba durininku van der Woodsen'ų gyvenamojo namo apartamentuose. Apbūdinamas kaip nepaprastai mielas ir visada tęsiantis pažadus. Atvyko į New Yorką iš Rusijos.

Alessandra Steele ~ žurnalistė, publicistė, bet daugiausia laiko praleidžia būdama rašytojų talentų ieškotoja.

Jordan Steele ~ užaugo tik su mama, tėvo nepažinojo. Mokosi New York universitete.

Willa Weinstein ~ New York universiteto studentė. Priklauso universiteto dramos klubui.

Clare ~ dirba pas Eleanor Waldorf stiliste, ji parengia modelius išėjimui į sceną.

Epperly ~ dirba "W Magazine" direktore.

Gabriela Abrams ~ Vanessa Abrams motina. Nors ji labai myli savo dukrą, jos nesutaria. Nori, kad jos dukra būtų laiminga dėl to stengiasi daryti viską ką tik gali, bet dukra nesupranta jos įdėtų pastangų.

Queller ~ Constance Billard mokyklos direktorė.

_________________
Brooklyn'o gyventojai Tumblr_myo91rsHwm1sfby7ho2_250Brooklyn'o gyventojai Tumblr_myo91rsHwm1sfby7ho1_250
It's the people you know best that you can hurt the most.
Atgal į viršų Go down
https://gossipgirlxoxo.lithuanianforum.com
 
Brooklyn'o gyventojai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gossip Girl XoXo :: I feel like screaming because I don't have anyone to talk to... :: Personažai-
Pereiti į: